Zaznacz stronę
Pierwszy krok do miliona. Jak zacząć zarabiać duże pieniądze?

Pierwszy krok do miliona. Jak zacząć zarabiać duże pieniądze?

Chcesz zarabiać miliony, ale nie wiesz jak zacząć? Wielu ludzi zadaje sobie to pytanie. Zwłaszcza mieszkając w Polsce, gdzie średnie zarobki nie przekraczają kilku tysięcy złotych, wybudowanie domu stanowi ogromne wyzwanie, a zakup nowego samochodu jest mało realny. Jednak nawet w Polsce można zostać milionerem. Jak to osiągnąć? Jak zacząć?  
Wszystko zależy od nastawienia.
Bardzo trudno myśleć o wielkich pieniądzach nie mając kapitału ani pomysłu na biznes. Ale to nie te czynniki decydują o tym czy staniemy się bogaci. Podstawą sukcesu jest zmiana myślenia. Psychika nadaje sens każdemu działaniu. Właściwe nastawienie motywuje do ryzyka.
Chcesz zarabiać miliony? To przestań marzyć o pieniądzach, a zacznij działać. Jeżeli liczysz na wygraną w loterii, spadek czy inne wydarzenia, które w ciągu sekundy uczyni Cię bajecznie bogatym, to zejdź na ziemię. Szanse, by dostać majątek są niewielkie. Możesz się zestarzeć, a nie zrealizujesz tego marzenia. Dlatego trzeba odpowiednio ustawić swoją psychikę. Tylko cierpliwość, pracowitość i pokora doprowadzą Cię do celu. Nie ma innej drogi. Marzenia tylko oddalają nas od fortuny, bo zaczynamy żyć w świecie czekania na cud, który nigdy nie nastąpi.
Wytrwałość i konsekwencja przynosi profity.
Najprostszym sposobem na zarobienie dużych pieniędzy jest pomysł. Od niego wszystko się zaczyna. Niestety, sam pomysł nie wystarczy. Należy poświęcić czas i wysiłek, by wspomniany pomysł przekuć w miliony złotych na koncie. Warto zwrócić się o pomoc do ludzi znających się na biznesie. Dobra księgowość i pomoc prawna ułatwiają odnajdywanie się na rynku. Inwestowanie w dobry pomysł, jego analiza i nieustanny nadzór nad wszystkimi procesami zachodzącymi wokół to klucz do sukcesu.
Luksus rozleniwia.
Pierwsze duże zarobki potrafią zmienić nasze podejście. Wielu ludzi zachłyśniętych bogactwem zapomina o pracy. Zaczynają wydawać środki już zgromadzone na koncie i cieszyć się powszechnym uznaniem. Jak wiadomo osoby zamożne są niezwykle pożądane w środowisku. Nagle otaczają nas nowi znajomi, otwierają się drzwi do tej pory zamknięte i wydaje nam się, że jesteśmy królami życia. Taka sytuacja powinna dawać do myślenia. Zarobione pieniądze bardzo łatwo stracić, a biznes pozostawiony bez kontroli szybko upada. Luksus rozleniwia i prowadzi do nieszczęścia.
Nie można nawet na moment stracić czujności. Milionerzy, którzy już od wielu lat z sukcesem prowadzą swoje dochodowe firmy zaznaczają, że nigdy nie tracą instynktu samozachowawczego. Pilnują zarobionych aktywów, by ich nie stracić.
Każdy chciałby zarabiać ogromne pieniądze i szybko zasilić szeregi milionerów, ale niewielu zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na bogaczach. Rynek wymaga poświęcenia i nieustannej uwagi. Tylko w ten sposób można zbić majątek i go zachować ciesząc się przy okazji życiem w luksusie. Pieniądze zawsze należy wydawać z umiarem. Im więcej środków na koncie, tym większa presja, by stawać się coraz bardziej zamożnym. Warto nad nią zapanować i z ogromną ostrożnością podchodzić do każdej kolejnej decyzji biznesowej. Milionerzy nie są ludźmi, którym się po prostu udało, ale niezwykle utalentowanymi pracoholikami. Trzeba o tym pamiętać. Pierwsze kroki w biznesie to jednocześnie początek nowej drogi, gdzie każde zejście z obranej ścieżki jest ryzykiem, a ryzyko nie zawsze się opłaca.

Poduszka bezpieczeństwa. Obowiązkowy cel finansowy

Poduszka bezpieczeństwa. Obowiązkowy cel finansowy

Słyszałeś zapewne kiedyś, że „biednemu wiatr w oczy, a bogatemu diabeł dzieci kołysze”? Co tak naprawdę oznacza, to powiedzenie? Samą prawdę, tak się bowiem jakoś w życiu składa, że biednym ludziom zdecydowanie częściej przydarzają się równe nieszczęścia. Czy to oznacza, że bogatych nie dotyka strata pracy, nagła choroba czy zwykła awaria samochodu? Oczywiście, że to przydarza się każdemu. Tyle tylko, że jeśli masz zabezpieczenie finansowe, po prostu nieszczęście dotyka cię w zdecydowanie mniejszym stopniu. Chcesz być biedny czy bogaty?
Poduszka bezpieczeństwa finansowego
To nic innego jak pieniądze odłożone na tzw. czarną godzinę. Przez całe życie towarzyszy nam przecież mniejsze czy większe ryzyko. Jesteśmy narażeni na wypadki, nagłe choroby, utraty dochodów i wiele, wiele innych mniejszych i większych katastrof, których nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Poduszka zapewnia nam spokój i stabilność finansów osobistych. Sprawia po prostu, że gdy np. popsuje nam się pralka, spokojnie idziemy do sklepu i kupujemy nową, w ogóle nie zastanawiając się, czy wziąć pożyczkę, czy skorzystać z karty kredytowej. Zyskujemy komfort i spokój.
Komu potrzebna jest poduszka?
Każdemu i to po prostu każdemu, bez kompletnie żadnych wyjątków. Wiele rzeczy w skali mikro, jesteśmy w stanie przewidzieć i zaplanować: wydatki wakacyjne, szkolne, koszty edukacji czy nawet przyszłą emeryturę. Niestety, wielu nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Czy ktoś naprawdę pomyślał w ubiegłym roku, że czeka nas zamknięcie w domu? Zapewne nikt, prawda? To właśnie ten moment, gdy zdecydowany komfort uzyskali wszyscy, którzy mają poduszkę finansową. Absolutną koniecznością poduszka finansowa jest dla tych, którzy odpowiadają za budżet całej rodziny i ponoszą odpowiedzialność np. za starszych rodziców czy dzieci. Koniecznie powinni ją mieć także ci, którzy spłacają spore zobowiązanie, jak choćby kredyt hipoteczny.
Ile powinna wynosić nasze zabezpieczenie?
Wiele zależy od sytuacji osobistej, ale musi się ono wahać pomiędzy trzema a sześcioma naszymi średnimi kosztami wydatków miesięcznych. Definicja jest prosta, ale obliczenie nieco bardziej skomplikowane. Po pierwsze, musimy poznać średnią miesięczną naszych wydatków, czyli wszelkich kwot, które niezbędne nam są do utrzymania. Nie zapominajmy, że ma to być średnia. Jeśli raz w roku ponosimy wydatki nieregularne, choćby z tytułu ubezpieczeń to także je doliczamy do naszej poduszki. Są finansiści, którzy uznają, że dopiero dwunastokrotność to sytuacja idealna. Faktycznie, jeśli masz spore obciążenia prywatne, dzieci, kredyt i własną firmę, ta kwota będzie optymalna. Jeśli natomiast jesteś stosunkowo młody, masz zawód, w którym możesz pracować i znajdziesz pracę bez większych trudności, nie masz problemu z przeprowadzką do innego miasta i nie masz większych zobowiązań, trzykrotność w zupełności wystarczy.
Jak uzbierać pieniądze?
Zacznij od określenia kwoty i ustal termin, w którym chcesz osiągnąć swój cel. Powiedzmy, że rok wydaje ci się optymalny. Teraz już tylko dzielisz całość na dwanaście rat i co miesiąc przelewasz określoną sumę na konto oszczędnościowe. Warto, aby wyzwanie wymagało trochę trudu. Niech cel będzie ambitny, wtedy na jakiś czas, zaciśniesz nieco pasa, ale bardzo docenisz, gdy uda ci się odłożyć pieniądze. Wszystkie dodatkowe pieniądze także przeznaczaj na budowanie poduszki.
Gdzie trzymać pieniądze?
Pierwsze odłożone pieniądze, a takimi zwykle jest poduszka finansowa bardzo kuszą. Chcesz je pomnażać i nie masz ochoty, aby zjadała je inflacja. Tylko poduszka finansowa to nie kapitał na inwestycje, a twoje zabezpieczenie. Pieniądze muszą być łatwo dostępne i konto oszczędnościowe, czy lokata krótkoterminowa to optymalne rozwiązania. To pieniądze, po które masz swobodnie sięgnąć, gdy naprawdę będą potrzebne.

Jak szybko zarobić duże pieniądze?

Jak szybko zarobić duże pieniądze?

Bardzo mało osób jest świadomych tego, że za ponad połowę naszych sukcesów biznesowych odpowiada mniej niż 1% naszego zaangażowania.

W biznesie przyjmuje się, że 20% czynności odpowiada za 80% rezultatów. Czynności, które podejmujemy musimy wykonywać sumiennie, dokładnie i z dopięciem na ostatni guzik.
Jeżeli zaniedbamy te 20% czynności, nasz sukces także zostanie pomniejszony, lub nie zostanie osiągnięty wcale.

Duże pieniądze w krótkim czasie możemy zarobić tylko i wyłącznie otwierając własny biznes.
Jeśli pracujemy na etacie i jesteśmy tak zwanymi “zwykłymi zjadaczami chleba”, efektywna i ciężka praca dla kogoś nie przyniesie nam tak sporych dochodów, jakich byśmy oczekiwali.

Dlatego tak ważny jest pomysł. Nie trzeba czekać, aż jakaś genialna myśl nagle wpadnie nam do głowy. Możemy część swojego czasu poświęcić na myślenie o własnej firmie, zapisując wszystkie pomysły i konwencje na kartce.

Na początku warto jest wszystko sobie zaplanować, i podzielić konkretne działania na kilka części. Nakładając sobie zbyt wiele zadań naraz, z góry możemy założyć niepowodzenie.
Na określoną ilość czynności do wykonania musimy wyznaczyć sobie konkretną ilość czasu.
Powinniśmy dokładnie przemyśleć, ile czasu zajmie nam dana rzecz, i zaplanujmy to.

Gdy mamy już plan działania, czas na edukację.
Powinniśmy dowiedzieć się wszystkiego co jest niezbędne przy zakładaniu własnej firmy. Między innymi, jak łatwo zarejestrować swoją działalność gospodarczą, jaki jest przedmiot jej działalności, oraz jakie są formy prawne prowadzenia własnej firmy.

Mało z nas jest tego świadomych, że założenie jednoosobowej działalności gospodarczej, tak naprawdę może zająć nam tylko kilka godzin.
Ważne jest jednak, aby nie robić tego bez wcześniejszego planowania i przemyślenia.

Formalności i wnioski odgrywają tu kluczową rolę. Powinniśmy wiedzieć jak je wypełnić, i gdzie odesłać, jakie czekają nas koszty przy otwarciu firmy, i ile będą wynosiły składki ZUS.

Warto jest także przetestować swój biznes, i zobaczyć jaki jest popyt na oferowane przez nas usługi i produkty.
Ofertę “na próbę” możemy umieścić przykładowo w internecie, wybierając kilka produktów i usług, na których pomysł wpadliśmy planując całe przedsięwzięcie.
Dzięki temu będziemy mogli monitorować bieżącą sprzedaż, oraz dowiadywać się jakich towarów i usług oczekują klienci.

Bezpieczny kredyt gotówkowy

Bezpieczny kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy dla wielu z nas może się okazać cennym wsparciem. To dzięki niemu możemy sobie poradzić z nagłymi wydatkami lub uporać się z większymi zakupami. I choć ofert dla tych, którzy chcą skorzystać z takiego wsparcia finansowego jest wiele, musimy pamiętać o jednym – najlepszy kredyt gotówkowy to bezpieczny kredyt, z którego spłatą nie będziemy mieli większych problemów. O czym musimy pamiętać w trakcie zaciągania takiej pożyczki? Przede wszystkim o tym, że kredyt ten będziemy musieli spłacić razem z odsetkami. Musimy zatem pamiętać o tym, by sprawdzić wysokość poszczególnych rat oraz całkowity koszt kredytu, a następnie przeliczyć, czy spłata takich odsetek nie przekroczy naszych możliwości. Pamiętajmy też, by nie pożyczać zbyt wiele. Im wyższy kredyt, tym więcej problemów ze spłatą odsetek. Zwrócimy też uwagę na to, od kogo pożyczamy pieniądze. Wiele osób korzysta z pożyczek w bankach, które działają na dość przejrzystych zasadach, wielką ostrożność trzeba jednak zachować w chwili, gdy korzysta się z chwilówek. Bez względu na to, czy kredyt gotówkowy zaciągamy w banku, czy w firmie pozabankowej, musimy pamiętać o tym, że przed podpisaniem umowy powinniśmy ją dokładnie przeczytać. Dzięki temu unikniemy wielu problemów i zaciągniemy taki kredyt, z którego spłatą nie będziemy się musieli borykać do końca życia.

Najlepsze oferty chwilówek

Najlepsze oferty chwilówek

Często zmuszeni jesteśmy wybierać jedną z kilku rzeczy, które chcieliśmy kupić. Jest to po prostu spowodowane brakiem wystarczających środków na kupno. Czy nie lepiej jest jednak wziąć chwilówkę i pozwolić sobie na zakup obydwu tych rzeczy? Nie jest to żaden kredyt, dlatego też nie musimy się martwić o wszelkie formalności. Wystarczy, że przyjdziemy do najbliższej placówki i określimy jakiej kwoty potrzebujemy. Cała procedura jest wyjątkowo szybka. Chwilówka może być nasza już kilkunastu minutach. Wiele firm stosuję też politykę, ile pożyczamy tyle oddajemy. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na zaplanowane przyjemności o wiele szybciej. Pożyczone pieniądze spłacimy w krótkim czasie. Jest to o wiele lepsza opcja niż wizyta w naszym banku i próba wzięcia pożyczki. Jest to czynność bardziej rozłożona w czasie i tracimy przez to największą korzyść chwilówek, która jest szybkie otrzymanie pieniędzy. Są one także obarczone większą kwotą, którą musimy zapłacić za samo pożyczenie tych pieniędzy.

Jak stworzyć biznes internetowy?

Jak stworzyć biznes internetowy?

Gdy już wiesz, w jaką niszę będziesz celować i czym zajmiesz się w swoim biznesie, jesteś na dobrej drodze do tego, by już niedługo otworzyć własną działalność gospodarczą i pójść na swoje. Czas więc zacząć aktywnie działać. Kolejno wypełniaj poszczególne zadania, by twój biznes internetowy już niedługo mógł zaistnieć na rynku.

Najpierw na pewno powinieneś poznać swoją konkurencję. Musisz wiedzieć, czym zajmują się twoi rywale, by przypadkiem nie zaoferować klientom czegoś, co już od dawna jest na rynku. Powinieneś trafić w jakąś niszę. Wyjść do klientów z czymś, czego jeszcze nie mieli okazji spotkać. Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś konkurencja, ale im mniejsza ona będzie, tym większą zyskasz szansę na rozwój

http://biznestrefa.oferty-kredytowe.pl

Teraz ustal już swoją ofertę. Skoncentruj się na niej i zaznacz dokładnie, jakie produkty będziesz wytwarzać bądź jakie usługi zaczniesz świadczyć. Od razu pomyśl też, czym mogą się one wyróżnić. Jeżeli chcesz móc konkurować z innymi firmami, powinieneś zaproponować klientom coś więcej. Wyróżnij się np. dobrym designem produktów albo jakąś ich dodatkową funkcją. Możliwości jest naprawdę wiele.

Czas wybrać grupę docelową. Musisz odpowiedzieć sobie teraz na pytanie, do kogo kierujesz cały swój biznes. Nie powinieneś celować we wszystkich. Jeśli tworzysz produkty bądź usługi dla każdego, w rzeczywistości nie są one dla nikogo. Zapoznaj się dokładnie ze swoją grupą docelową i poznaj jej preferencje, oczekiwania oraz wymagania. Dzięki temu łatwiej ci będzie do niej trafić i się z nią skomunikować.

Ustal także, w jaki sposób będziesz kontaktować się ze swoimi potencjalnymi lub stałymi klientami. Powinieneś mieć przynajmniej kilka różnych kanałów sprzedaży. Każdy biznes musi mieć na pewno własną witrynę internetową, ale obecnie często okazuje się ona niewystarczająca. Być może założenie profili na kanałach społecznościowych będzie dobrym rozwiązaniem. Obecnie wiele firm aktywnie na nich działa.

Biznes w czasie pandemii

Biznes w czasie pandemii

 

Czy można prowadzić zyskowny biznes podczas pandemii? Rzeczywistość pokazuje, że tak. Mimo pewnej zmiany reguł oraz nowych, niespotykanych wcześniej przeszkód, ciągle można prowadzić rentowną działalność gospodarczą. Co więcej, może to być nawet łatwiejsze niż wcześniej.
Jedną z głównych zmian, którą można kochać lub nienawidzić, jest przeniesienie części działalności do pracy w trybie online. Praca zdalna, kontakt z klientem i współpracownikami przez komunikatory internetowe czy sprzedaż wysyłkowa stały się obecnie głównymi trendami w nowo powstałych biznesach. Niewątpliwą zaletą takich rozwiązań jest elastyczność — potrzebujemy tylko komputera z połączeniem internetowym, żeby wykonać swoją pracę. Co więcej, spotkania z klientami, które wcześniej wymagały idealnego zgrania harmonogramów i dojazdu w wyznaczone miejsca, obecnie odbywają się szybko i sprawnie bez wychodzenia z domów.
Jak widać działalność gospodarcza może rozwijać się sprawnie nawet w dobie pandemii. Możliwości, które kiedyś były niechętnie akceptowane przez klientów, obecnie stają się czymś normalnym. Oczywiście, ciągle istnieją sektory gospodarki, w których otwieranie obecnie działalności nie ma dużego sensu — szczególnie te, które wymagają bezpośredniego i fizycznego kontaktu z klientem. Mimo to ciągle istnieją możliwości, z których możemy skorzystać, aby osiągnąć zadowalający zysk.

Działalność gospodarcza – sposób na wolność finansową?

Działalność gospodarcza – sposób na wolność finansową?

Pracujesz już od dawna na etacie, ale tak naprawdę nie jesteś z tego faktu zadowolony? Może to już najwyższy czas by pomyśleć o rozwinięciu swojego biznesu? W końcu dla wielu osób własna działalność gospodarcza jest prawdziwym krokiem naprzód. Oczywiscie na własną firmę trzeba mieć odpowiedni pomysł wraz z zaplanowaną skrupulatnie strategią działania. Z drugiej jednak strony wlasna firma pozwala na osiągnięcie naprawdę satysfakcjonujących zarobków. Dla wielu osób właśnie wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa wolność finansowa. Natomiast same zarobki mogą mieć pasywny przypływ.
Na samym początku założenie własnej firmy może wymagać wielu wyrzeczeń, w tym między innymi znacznie większego poświęcenia czasu. Początkujący przedsiębiorcy pracują więcej niż na etacie. Ale z biegiem czasu te proporcje zaczynają się zmieniać na ich korzyść. Tylko muszą to wszystko sobie odpowiednio zaplanować. Więc jeśli szukasz jakiejś pozytywnej zmiany w swoim życiu, to może właśnie założenie firmy będzie odpowiednim krokiem.

Jaki bank najlepszy?

Jaki bank najlepszy?

W życiu każdego człowieka przychodzi w pewnym momencie taki czas, gdy musi założyć konto bankowe. Wówczas staje on przed niełatwą decyzją wyboru banku w którym założy konto a w głowie kołacze się myśl „jaki bank najlepszy”? W podęciu spokojnej i racjonalnej decyzji z pewnością nie ułatwia chociażby fakt wszechobecnych reklam, które zewsząd atakują nas nowymi informacjami na temat ofert poszczególnych banków. Na całe szczęście, jeśli tylko weźmiemy pod uwagę kilka czynników wówczas z pewnością dokonamy właściwego wyboru. A zatem co zrobić, aby wybrać najlepszy bank, który spełni nasze oczekiwania. Po pierwsze należy mieć na uwadze fakt, iż bardzo trudno jest jednocześnie wskazać na to który bank jest najlepszy. Obecnie bowiem oferowane usługi są na zbliżonym poziomie a wahania w sektorze usług finansowych są bardzo dynamiczne. Na pewno musimy wziąć pod uwagę to, na jakim poziomie dana placówka bankowa posiada bankowość internetową. W zasięgnięciu opinii na ten temat z pewnością pomoże nam chociażby Internet. Kolejną ważną kwestią jest odległość danego punktu obsługi klienta od naszego zamieszkania. Nikogo bowiem nie trzeba przekonywać, iż zawsze warto mieć specjalistów z naszego banku w miarę blisko tak, aby w razie konieczności móc bez problemu się do nich udać. Przy wyborze najlepszego banku warto zasięgnąć także opinii naszych bliskich. Wówczas biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki z pewnością wybierzemy najlepszy bank dla nas.

Biznes online – sposób na zarabianie w kryzysie?

Biznes online – sposób na zarabianie w kryzysie?

W czasie kryzysu, ale nie tylko wtedy, wiele osób marzy o bezpieczeństwie, niezależności finansowej i prowadzeniu swojej firmy, będąc tym samym niezależnym od kogokolwiek. Zwłaszcza, jeżeli mówimy tu o biznesie, który jest niezależny od miejsca, w którym obecnie się znajdujemy.
Czy biznes online to dobry sposób na zarabianie w kryzysie? Przyjrzyjmy się temu.
W chwili, gdy panuje kryzys, w czasie firmy zwalniają swoich pracowników, gdy nie mamy poczucia stabilizacji, zdarza się, że łatwo wpadamy w skrajności. Myślimy podobnym schematem, bo skoro coś wielkiego, co działało od lat teraz nie działa, to również nasz „mały biznes” online sobie nie poradzi. Jednakże warto poszukać rozwiązania i spojrzeć na to z różnych stron.

Biznes online daje sporo możliwości i szans. Jest pewnego rodzaju remedium, sposobem na zarabianie wtedy, gdy kryzys panuje dookoła. No dobrze, ale co konkretnie to oznacza?
Prowadzenie biznesu online daje nam sporo korzyści i przewagi w czasach, gdy inne tradycyjne biznesy „padają” lub mają się słabo. Po pierwsze, biznes online to często niewielkie koszty początkowe, ponieważ często jedyne co inwestujemy to swój czas oraz podstawowe środki do działania firmy (np. zakup towaru, jeśli jest to biznes oparty na handlu). Dobrym przykładem będzie sklep on-line, w którym klient znajdzie produkty nie tak łatwo dostępne w jego okolicy. Magazyn produktów można mieć na przykład w swoim samochodzie, wysyłając paczki do klienta z dowolnego miejsca w kraju lub za granicą. Poza tym, sklep Internetowy daje wiele innych korzyści, ale w zależności od produktów, które sprzedajmy, to dobry sposób na zarabianie na marży, którą często narzucają tradycyjne biznesy (np. ze względu na większe koszty stałe, czyli takie, jakie muszą ponieść np. za wynajem powierzchni w centrum handlowym).
Biznes online to sposób na zarabianie w kryzysie w momencie, gdy wszyscy inni narzekają. Po pierwsze, bo w momencie kiedy narzekają, Ty tworzysz swoją firmę, rozwijasz produkty, podczas gdy inni marnują czas. W kryzysie bardzo dużo ludzi jeszcze częściej korzysta z Internetu – to cenne źródło wiedzy. To przestrzeń, w której możemy sprzedawać niemalże cokolwiek – od swojej wiedzy, porad i usług, przez handel produktami, tworzenie własnych kursów on-line, pośrednictwo i nawiązywanie kontaktów biznesowych. I to właśnie dostęp do Internetu, źródła informacji, już w sam sobie jest sposobem na zarabianie w kryzysie, bo wiemy, czego nam ludziom (oraz naszym potencjalnym przyszłym klientom tak naprawdę potrzeba w tej chwili!).

Gdy panuje kryzys, biznes online daje całe spektrum możliwości, które trzeba wcześniej znaleźć. Być może w mediach społecznościowych, które są pewnego rodzaju „bazą klientów” dla Twojego przyszłego biznesu? Być może dzięki już istniejącym pomysłom? Rozejrzyj się, zastanów, a co najważniejsze, zabierz do pracy, bo biznes online pozwoli Ci uniezależnić się przede wszystkim od szablonowego myślenia na zasadzie „O, nie, to kryzys – już po mnie!”. Korzystaj z zasobów, które masz i znajdź swój sposób na zarabianie on-line.
Na koniec warto zaznaczyć, że biznes online to sposób na zarabianie w kryzysie, bo zwyczajnie działania przenoszą i będą nadal przenosić się do sieci. Dlatego już dziś warto o tym pomyśleć – zwłaszcza w czasie, gdy panuje kryzys, bo gdy się skończy, nasz biznes będzie już działał.